Dobre relacje to evergreen rozmów o szkole i oświacie.

 

Dlatego też naszą konferencję poświęcamy relacjom i z tego też powodu zaprosiliśmy jako głównego gościa Natalię Boszczyk – autorkę fascynujących książek – „Dobre relacje w szkole” oraz „Kryzysowy Niezbędnik Nauczyciela”, ponadto absolwentkę naszych dwóch programów – kursu tutoringu szkolnego I stopnia (https://instytuttutoringuszkolnego.pl/kurs-tutorski-1-stopnia/) oraz kursu tutoringu szkolnego II stopnia (https://instytuttutoringuszkolnego.pl/kurs-tutorski-ii-stopnia/)

Natalia jest dyplomowanym nauczycielkem języka polskiego; absolwentką filologii polskiej oraz psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu; ukończyła Szkołę Trenerów Młodzieżowych; to certyfikowana tutorka, mediatorka, trenerka i mentorka w kursach internetowych dla nauczycieli.

Rozmowę z Natalią poprowadzi Joanna Kwiatkowska z Instytutu (https://instytuttutoringuszkolnego.pl/joanna-kwiatkowska-its/)

Zapraszamy do aktywnego udziału, włączania się, zadawaniem swoich pytań.

Konferencja przebiega online, odbędzie się 5 stycznia 2023 o godzinie 17.00. Udział jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

 

Polecamy ww książki Natalii:

https://szkoladobrejrelacji.pl/kryzysowy-niezbednik-nauczyciela/

https://szkoladobrejrelacji.pl/dobre-relacje-w-szkole/